Kokos na stelażu

Materac na ramie drewnianej o wysokości około 21cm. Wkład materaca stanowi sprężyna bonelowa, charakteryzująca się ogromną trwałością, oraz siatka tapicerska połączona z 30mm warstwą sprasowanego włókna kokosowego, zwiększającego twardość, oraz stabilność powierzchni materaca. Użyta wewnątrz płyta kokosu naturalnego ogranicza rozwój i roztoczy.
Dostępny w dwóch wersjach :
1) Pod nóżki : będzie stanowić samodzielne łóżko, lub podstawę do stworzenia boxu kontynentalnego, lub łóżka hotelowego. Ilość nóżek zależy od szerokości materaca
2) Bez nóżek : jako kompletne wypełnienie łóżka

Materac z kokosem — maksymalna wygoda i zdrowy sen

Chyba wszyscy wiemy, jak ważny dla naszego zdrowia jest sen. Jego odpowiednia długość, a także jakość są kluczowe dla regeneracji organizmu. Na całe szczęście mamy wpływ na to, jak będzie wyglądał nasz nocny odpoczynek. Z jednej strony to my decydujemy o jego długości, a z drugiej możemy wybrać warunki, w jakich śpimy. Odpowiednie łóżko oraz — co najważniejsze — wygodny materac, oto prosta droga do zdrowego snu. Mając to na uwadze, chcemy zaproponować Ci materac kokosowy. Jego integralną częścią jest płyta wykonana z włókien kokosowych. Jesteśmy przekonani, że będzie on świetnym wyborem dla osób, którym zależy na najwyższym komforcie snu.

Postaw na materac kokosowy i ciesz się zdrowym, spokojnym snem

O materacach z kokosem słyszało już sporo osób. Cieszą się one w naszym kraju zasłużoną popularnością. Z czego ona wynika? Cóż, przede wszystkim tego typu materace mają szereg zalet takich jak:

  • odpowiednia twardość i sztywność pozwalająca na ustabilizowanie całej konstrukcji materaca,
  • włókna kokosowe zawierające sole mineralne hamujące rozwój drobnoustrojów (bakterii, roztoczy),
  • wysoki stopień cyrkulacji powietrza, co podnosi komfort snu,
  • ponadprzeciętna wytrzymałość, dzięki której materac będzie nam służyć przez wiele lat.

Warto wspomnieć, że materace z kokosem doskonale pochłaniają i oddają wilgoć, a więc o ich nadmiernym zawilgoceniu nie ma mowy. Gorąco zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  • Dane techniczne
  • Cechy
  • Pokrowce
  • Do pobrania
  • Ceny

Rozmiary

Dostępne rozmiary:
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Możliwość realizacji innych wymiarów na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

Jednostronny materac z wbudowanym stelażem pozwala zaoszczędzić miejsce w niewielkiej sypialni.
Przybierające kształt klepsydry sprężyny bonelowe połączone są hartowanym drutem.  Charakteryzują się dużą trwałością, wytrzymałością i sprężystością. Sprzyjają wentylacji wnętrza materaca. Są dobrym rozwiązaniem dla alergików. Najlepiej sprawdzają się w jednoosobowych materacach.
Siatka tapicerska spełnia rolę ochroną dla wewnętrznych warstw materaca, wpływa na jego wytrzymałość.
Sprasowane włókna kokosowe zwiększają twardość oraz stabilność powierzchni materaca.  Umieszczona wewnątrz płyta kokosu naturalnie ogranicza rozwój bakterii i roztoczy pomiędzy poszczególnymi warstwami materaca.
Elastyczna pianka poliuretanowa powstaje w procesie swobodnego spieniania bez udziału freonu. Jest wytrzymała, nie odkształca się, swobodnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia izolację termiczną. Pozwala na przepływ powietrza. Ma właściwości antyalergiczne.
Gęstość pianki poliuretanowej T-25 ok 25 kg / m3
Materac na stelażu dostępny jest w dwóch wersjach do wyboru: bez nóżek (w roli wypełnienia łóżka) lub w wersji pod nóżki, czyli w roli kompletnego łóżka. Idealnie sprawdza się również jako podstawa łóżek hotelowych lub łóżek typu kontynentalnego.
Do materaca na stelażu w wersji pod nóżki zaleca się następującą ilość nóg: przy szerokości materaca 80-100 cm - 6 sztuk, przy szerokości 120  cm - 7 sztuk, przy szerokości 140-180 cm - 8 sztuk, przy szerokości 200  cm - 10 szt.
Wysokość ok. 21 cm
Wyprodukowany w Polsce.

Cennik dostępnych wersji materaca

Zamawiając nietypowy materac o rozmiarze mniejszym od typowego nie ponoszą Państwo dodatkowych opłat za zmniejszenie rozmiaru materaca.
Przykład: cena materaca w rozmiarze 138x199 cm jest taka sama jak w typowym rozmiarze 140x200 cm.


Sugerowane ceny sprzedaży

COM_DJCART_ADD_TO_CART_SUCCESSFULLY
Wersja 80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200
Standard
999
1 078
1 261
1 501
1 611
1 836
2 071
---