Materace dla niej i dla niego

Dwuosobowe materace stanowią idealny kompromis dla par, które pomimo różnic wagi, wzrostu, przyjętych pozycji ciała, preferowanych poziomów twardości podłoża, pragną komfortowego snu i zdrowego wypoczynku. Materace charakteryzuje różnica w twardości po obu bokach, pozwalająca na optymalne ułożenie osób o odmiennych potrzebach i gustach. Są doskonałą alternatywą dla stosowanych dotąd rozwiązań polegających na umieszczaniu w ramie łóżka dwóch oddzielnych materacy, uniemożliwiających wygodne leżenie po środku. Jeden materac jest pomostem porozumienia między jej delikatnością i jego siłą.

Materace dwuosobowe

Materac dla dwojga — niewidoczna, lecz najważniejsza część każdej sypialni — urządzonej zarówno w stylu skandynawskim, nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Każdy, kto urządza przestrzeń do spania, zgodzi się, że skompletowanie łóżka z materacem to nie lada wyzwanie. Oprócz oczywistych walorów wizualnych trzeba zatroszczyć się również o dopasowanie wszystkich elementów. Wiemy, że to właśnie materac ma bezpośredni wpływ na jakość nocnego wypoczynku. W M&K Foam skupiamy się na rozwiązaniach, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Materace dwuosobowe do spania dla niego i dla niej

Materace do spania w kategorii „dla niego i dla niej” to wyselekcjonowane produkty zapewniające najwyższy komfort odpoczynku. Doskonale sprawdzą się w łóżkach dwuosobowych, małżeńskich oraz pojedynczych, ponieważ występują w wielu rozmiarach.

W skład kolekcji „Adam i Ewa” wchodzą:

  • materace dwuosobowe kieszeniowe,
  • materace lateksowe,
  • materace piankowe.

Nasze produkty to gwarancja zadowolenia, efektywnego wypoczynku i doskonałej jakości. Dbamy o ich wnętrze oraz pokrowce do materacy, które bez trudu utrzymasz w czystości. Są idealne dla osób ceniących komfortowy wypoczynek nocny — także tych, które mają problem z wyspaniem się ze względu na niespokojny sen partnera. Specjalna konstrukcja zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa i wpływa na relaks mięśni.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją materaców z tej kategorii.