Szafka 80683


Gustowna i niewielka szafka tapicerowana z blatem do przechowywania oraz dwoma wygodnymi szufladami z dużymi uchwytami. Ten niewielki mebel może mieć spory potencjał w sypialni, bo do wyboru użytkownika jest co najmniej kilkaset tkanin i mnóstwo interesujących wersji kolorystycznych. Szafka ma kompaktowy rozmiar, dzięki czemu bez trudu zmieści się koło łóżka. Pod szufladami jest też niewielka przestrzeń, gdzie można na przykład schować kapcie. Elegancki i przemyślany mebel.

  • Dane techniczne
  • Tkaniny
  • Do pobrania
  • Ceny

Wymiary

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 5 mm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.

Opis wersji

gr. - grupa materiałów obiciowych, np. gr. 1

Tkaniny z grupy 1

Tkaniny z grupy 2

Tkaniny z grupy 3

Tkaniny z grupy 4

Tkaniny z grupy 5

Fargotex Atalier by Maciej Zień

Tkaniny z grupy 6

Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do naszych salonów w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.

Opis wersji:

gr. - grupa materiałów obiciowych, np. gr. 1


Sugerowane ceny sprzedaży

COM_DJCART_ADD_TO_CART_SUCCESSFULLY
Wersja gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr. 7
Standard
875
896
926
956
1 001
1 041
--- ---