M&K foam Sp. z o. o.

ul. Toruńska 267, 62-600 Koło

NIP: PL666-000-38-06
REGON: 310514644
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000165485
Kapitał Zakładowy: 176 400 zł

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży krajowej:
Dział sprzedaży eksportowej:
Dział reklamacji:
Księgowość:
Kadry:
Fax:

63 26 16 118


Kontakt dla architektów

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel:

63 26 24 300


Formularz kontaktowy

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać prawidłowy adres email
Proszę podać temat wiadomości
Proszę wypełnić treść wiadomości

W przypadku przesyłania przez Państwa danych osobowych do spółki M &K Foam, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Państwa danych osobowych jest M&K Foam GmbH Sp. z o.o.
z siedzibą w Kole, przy ul. Toruńskiej 267, tel. 63 26 24 300
2) dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie we wskazanych celach
i nieprzetwarzane niezgodnie z tymi celami
3) dane osobowe przechowywane są przez okres nie dłuższy niż do realizacji wskazanego celu lub przez okres określony w odrębnych przepisach
4) w przypadku pozyskiwania danych w celu przesłania oferty handlowej i nawiązania ewentualnej współpracy, dane osobowe pozyskiwane są z ogólnie dostępnych źródeł (m. in. strona internetowa, CEiDG) i przetwarzane są wyłącznie w celu przesłania oferty, a po jej przesłaniu dane są niezwłocznie usuwane. 5) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody, jeśli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych
6) macie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych jest dobrowolne i w zależności od celu przetwarzania może wynikać z umowy, warunków współpracy, wykonania obowiązku określonego w przepisach prawa. Bez podania danych osobowych osiągnięcie celu, w którym dane są przetwarzane, może być niemożliwe.
Niniejsza informacja ma charakter informacyjny.

Zaznacz Captcha