Targi Warsaw Home w Nadarzynie ’23

07-10 listopada 2023
Lubimy dzielić się pracą i jej efektami. Targi w Nadarzynie uważamy za udane i myślami jesteśmy juz przy następnej edycji. Zapraszamy do oglądania zdjęć i uczestnictwie w kolejnych!

Gotowe aranżacje klientów

Targi Warsaw Home w Nadarzynie ’22

19-21 października 2022
Projektujemy. Omawiamy. Zlecamy. A na koniec prezentujemy. Czas przed targami jest zawsze bardzo dynamiczny, ale to Państwo oceniacie nasze efekty. I tym razem udało się nam Was zaskoczyć i spełnić Wasze oczekiwania. Marka M&K foam oraz debiutująca SL dziękują za miłe słowa i zapraszają za kolejny rok!

Materace do samochodów

Lubicie przejażdżki samochodem? Planujecie w tym roku podróż do innego kraju w ramach wakacji? Jeśli Wasz samochód ma się stać domem na te kilka dni, to chętnie pomożemy w zapewnieniu komfortowego snu!

Międzynarodowe Targi Poznańskie ’22

16-19 maja 2022
W tym roku z racji obchodzenia 30-lecia firmy, Targi Poznańskie miały dla nas szczególny charakter. Chcieliśmy poprzez stoisko jeszcze raz podkreślić nasz szacunek do natury i jej dobrodziejstw. Nie mogło zabraknąć także nowości. Zobaczcie jak było!

Szafki i komody

Poszukujesz praktycznej szafki nocnej z szufladami? A może cenisz sobie ponad wszystko design i wygląd? Zapoznaj się z naszymi nowymi szafkami tapicerowanymi, które idealnie współgrają z naszymi łóżkami!

Targi Warsaw Home w Nadarzynie ’21

27-30 września 2021
Warsaw Home Furniture to prezentacja wyjątkowych ofert polskich i zagranicznych producentów mebli. I nas nie mogło tam zabraknąć! Podczas targów nasi Klienci mogli liczyć na fachowe doradztwo i zapoznanie się z naszymi nowościami. Sprawdźcie nasze zdjęcia i szykujcie się na kolejną edycję!