Kompakt H3

Odprężająca poduszka ergonomiczna, niwelująca szereg dolegliwości, zapewniająca prawidłową pozycję w czasie spoczynku, dbająca o komfort snu. Powstała z pianki termoelastycznej, zapewnia odpowiednie podparcie szyi podczas snu niezależnie od przyjętej pozycji ciała. Dostępna w pokrowcach niepikowanych.

  • Dane techniczne
  • Cechy
  • Pokrowce
  • Do pobrania
  • Ceny

Wymiary

62 x 32 x 11 cm

Ze względu na specyfikę produktów podane wymiary są wymiarami poglądowymi i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych wymiarów.

Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, szyi i ramion pozwalając na ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.
Twardość H3 zastosowana została w poduszkach bardziej twardych.
Pokorwiec niepikowany.

Zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie pokrowca do prania w celu utrzymania odpowiedniego poziomu czystości i higieny.

Wysokość ok. 11cm

Wyprodukowano w Polsce.

Aloe Vera Lux

Skład materiału (30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, 5 % elastan). Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Balance

Wykonano go z materiału o gramaturze 520 g/m2, składającego się z wiskozy (33.89%), poliestru (58.6%), elastanu (6.83%) oraz nici ZEN (0.68%, w tym 20% stali szlachetnej i 80% poliestru). Ze względu na delikatne włókna pokrowców, pranie możliwe jest w temp. 30°C, a ich właściwości utrzymują się do 10 prań. Dzięki impregnacji ZEO zachowana jest ich higiena bez konieczności prania w wyższych temperaturach. Z kolei zawarta w pokrowcu nić ZEN chroni nas przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych

Cooling

Wykonano go z materiału o gramaturze 520 g/m2, składającego się z wiskozy (33.89%), poliestru (58.6%), elastanu (6.83%) oraz nici ZEN (0.68%, w tym 20% stali szlachetnej i 80% poliestru). Ze względu na delikatne włókna pokrowców, pranie możliwe jest w temp. 30°C, a ich właściwości utrzymują się do 10 prań. Dzięki impregnacji ZEO zachowana jest ich higiena bez konieczności prania w wyższych temperaturach. Z kolei zawarta w pokrowcu nić ZEN chroni nas przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych.

Cotton Lux

Skład materiału (98% bawełna, 2 % elastan).  Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. 
Właściwości: bardzo miły dla skóry, komfortowy, a dzięki zastosowanemu wykończeniu środkiem antybakteryjnym Silver zachowuje na długo swoje właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.

Impuls

Pokrowiec niepikowany wykonany jest z materiału obiciowego składającego (35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58 % poliester, 7 % elastan). Pokrowiec posiada jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C , co stanowi gwarancję zachowania higieny spania. Właściwości: bardzo dobrze odprowadza wilgoć, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i miły w dotyku.

Outlast®

Pokrowiec wykonany jest z dwóch części, górną część stanowi 100 % bawełna. Pokrowiec niepikowany. Pokrowiec posiada siatkę wentylacyjną. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie górnej części pokrowca w temp. do 60°C. Właściwości: przyczynia się do utrzymania osobistego komfortu, przejmuje nadmiar wytworzonego ciepła i oddaje go w razie potrzeby. W pokrowcu zastosowano Technologię Outlast® opracowaną pierwotnie dla NASA w celu ochrony astronautów przed wahaniami temperatury. Dolna część pokrowca składa się z materiału, który nie nadaje się do prania (100% poliester).

Silver Lux

Skład surowcowy: 35 % wiskoza tencel, 58 % poliester, 7 % elastan. Pokrowiec Silver Lux niepikowany posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.
Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne.

Tencel Lux

Skład surowcowy: 35 % wiskoza tencel, 58 % poliester, 7 % elastan. Pokrowiec Tencel Lux niepikowany posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.
Właściwości: nadzwyczaj gładkie włókno bez dodatków chemikaliów, bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci, nie podrażnia skóry, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i miły w dotyku.

*Podane składy dotyczą wierzchniej warstwy pokrowca.

Cennik dostępnych wersji poduszki


Sugerowane ceny sprzedaży

COM_DJCART_ADD_TO_CART_SUCCESSFULLY
Aloe Vera Lux (npik)
215
--- --- --- --- --- --- ---
Anti-stress (npik)
218
--- --- --- --- --- --- ---
Balance (npik)
249
--- --- --- --- --- --- ---
Cotton Lux (npik)
219
--- --- --- --- --- --- ---
Impuls (npik)
218
--- --- --- --- --- --- ---
Kaszmir (npik)
226
--- --- --- --- --- --- ---
Nordic (npik)
249
--- --- --- --- --- --- ---
Outlast® (npik)
269
--- --- --- --- --- --- ---
Silver Lux (npik)
218
--- --- --- --- --- --- ---
Tencel Lux (npik)
219
--- --- --- --- --- --- ---

Produkty powiązane